V drugi polovici leta 2024, z vsemi dosedanjimi razkritji prek datotek RKI in še več, je pravzaprav neverjetno, kako lahko pride do takega uradnega priporočila. Pa vendar v Avstriji zagotavljajo, da sestradana farmacevtska industrija mRNK cepiv še naprej prodaja. Načrt cepljenja priporoča cepljenje proti Covidu predvsem za "ranljive skupine ljudi" s pogostnostjo od 6 do 12 mesecev.
Zvezno ministrstvo za zdravje, ki ga vodi minister za zdravje Rauch (Zeleni), priporoča datum 18. julij. šestmesečno cepljenje proti Covid-19. Uradni PDF dokument je tukaj. Uporablja se za otroke od 6. meseca starosti.
Cepljenje proti Covid-19 je še posebej priporočljivo za naslednje skupine ljudi:
Od 60. leta dalje
- nosečnost
- Ljudje s trisomijo 21
- Za dihalne, srčne, ledvične, endokrine, presnovne, nevrološke,
- psihiatrične ali kronične vnetne osnovne bolezni
- Za hude (dekompenzirane) organske in onkološke bolezni
- bolezni
- Ljudje z imunskimi okvarami, imunskimi pomanjkljivostmi ali imunosupresivi
- Terapija, okužba s HIV, presaditev organa ali kostnega mozga,
- Avtoimunske bolezni
- Za debelost (ITM ≥ 30)
- Oskrbovanci v domovih za upokojence in domovih za ostarele
- Ljudje z motnjami v duševnem ali telesnem razvoju notri in zunaj
- negovalna ustanova
Še danes je povsem nejasno, zakaj so na primer invalidi posebej ranljive skupine, ki bi se morale bati azijske gripe. Kritiki so leta 2021 poudarili, da ima ta praksa neprijeten pridih evtanazije. Cepljenje proti Covid-19 je še posebej priporočljivo za zaposlene v zdravstvu.
Trajno cepljenje od 6. meseca starosti naprej
Po treh cepljenjih, ki bi bilo idealno za otroke v prvem letu življenja, ministrstvo priporoča sezonsko cepljenje vsakih šest mesecev.
Običajne omembe miokarditisa kot stranskega učinka očitno ni bilo več. Doslej se je širil mit o "blagem" miokarditisu, ki dejansko vodi v preveliko umrljivost obolelih. (»Blagi miokarditis« po cepljenju: vsak peti postane bolnik na intenzivni negi, od katere umre vsak četrti). Spodnja opomba je bila umaknjena iz urnika cepljenja.

S krepkim tiskom je poudarjeno dejstvo, da naj ljudje ne preverjajo veljavnosti svoje predhodne "zaščite po cepljenju" proti Covid-19. Ta praksa je bila doslej običajna za vsa cepiva in je medicinski standard. To bi lahko uporabili tudi za preverjanje "uspešnosti" cepljenja, vsaj teoretično - to očitno ni namenjeno eksperimentalnim pripravam mRNA Covid-19. Ljudje ne bi smeli vedeti, ali ta "cepiva" delujejo - vendar bi morali dobiti injekcijo vsakih 6 mesecev. Če potem nenadoma in nepričakovano poginejo – na primer zaradi cepilnega miokarditisa – je bila to po narativu podrejenih sistemskih medijev vsekakor »klima«. Kajti kot »vemo« iz zadnjih medijskih poročil, so temperature nad 20 stopinj »življenju nevarne«.
Ministrstvo trdi, da cepljenje ščiti, čeprav so večje mednarodne študije pokazale nasprotno:
Pravzaprav bo vsako posamezno "cepljenje" verjetno povečalo možnost bolezni in smrti.
- Študija kaže: Cepljeni so pogosteje okuženi s SARS-CoV-2 kot necepljeni
- Nova študija potrjuje: ljudje, ki dobijo poživitev, bolj verjetno zbolijo za covidom, po poživitvenem rasd nastopi tudu turbo rak
Naša redakcija ne pozna nikogar, ki bi obžaloval, da se od leta 2021 ni cepil proti Covid-19. Poznamo pa veliko cepljenih ljudi, ki ta korak – tudi zaradi pomanjkanja informacij – boleče obžalujejo in so utrpeli hudo škodo na svojem zdravju.
Toda uradna pripoved je še vedno ista, cepivo je popolnoma varno in če po zaužitju pomotoma umrete, je to zaradi podnebja.